Aktuality

16. 10. 2013
Pozvánka na přednášku

Historický ústav Filozofické fakulty Masarykovy univerzity a Centrum pro studium moderních dějin a multikulturní společnosti si vás dovoluje pozvat na přednášku "Antikomplex - 15 let na cestě k porozumění mezi kulturami". Přednáška bude ve středu 16. října od 14,30 v zasedací místnosti děkanátu Filozofické fakulty Masarykovy univerzity v Brně, ul. Arne Nováka 1, budova C, 2. NP. Více informací.

 
9. 10. 2013
Pozvánka na přednášku

Historický ústav Filozofické fakulty Masarykovy univerzity a Centrum pro studium moderních dějin a multikulturní společnosti si vás dovoluje pozvat na přednášku "Cizí domov - Integrace vyhnanců v poválečném Německu". Přednáška bude ve středu 9. října od 13,00 v zasedací místnosti děkanátu Filozofické fakulty Masarykovy univerzity v Brně, ul. Arne Nováka 1, budova C, 2. NP. Více informací.

 
18. 4. 2013
Pozvánka na seminář

Historický ústav Filozofické fakulty Masarykovy univerzity a Centrum pro studium moderních dějin a multikulturní společnosti si Vás dovolují pozvat na diskusní seminář s projekcí filmů "MEZI VĚDOU A UMĚNÍM" - Film jako dokumentace historických, antropologických a etnografických procesů. Seminář se uskuteční ve čtvrtek 18. dubna 2013 od 15.50 hod. v posluchárně č. S11 (Komenského nám. 2). Více informací.

 

Starší aktuality najdete v Archivu.